Ikämiesten SM 2019

Ikämiehet (Masters) 35, 40, 45 & 50 Kuopio 6-7.4.2019          

Ikämiehet (Masters) 55, 60, 65 & 70  Jyväskylä 23-24.3.2019

 

Ikämiesten SM-turnausten ilmoittautumiset on avattu.
Sivulle ilmestyy ilmoittautuneet joukkueet ilmoittautumisjärjestyksessä.
Ilmoittautumisohjeet sivun alalaidassa.

Turnaukset ja ilmoittautuneet joukkueet:

 

35v, 40v, 45v & 50v 6-7.4.2019 Kuopio (Tuplajäät, Toivala), ilmoittautuminen on päättynyt

 

35v

Pate, Vantaa

Team No Control, Kuopio

Flexolahti, Lahti

Hamarin Elo, Porvoo

Hohon Pallokerho, Hoho

Team Takini, Oulu

 

Otteluohjelma 35v

 

40v

Joen Juonikkaat, Joensuu

Team No Control, Kuopio

RBA, Oulu

Toppila United, Oulu

HRB-Sharks, Heinola

Hamarin Elo, Porvoo

Kotkat, Vaasa

 

Otteluohjelma 40v

 

45v

Bandy Miners, Outokumpu

Team No Control, Kuopio

J.O.R.M.A., Jyväskylä

Pallo and the Boys, Seinäjoki

Duo Jämsä, Jämsä

 

Otteluohjelma 45v

 

50v

Red Bulls, Lahti

Vaju Team, Kuhmo

Savo-Karjala

TEAM SMILE, Oulu

Valtra, Oulu

HPR, Tornio

SWTeam, Vaasa

CC L-Plus, Mäntsälä

 

Otteluohjelma 50v

 

Majoitustarjous Kuopio

 

55v, 60v, 65v & 70v 23-24.3.2019 Jyväskylä (Buugi Areena), ilmoittautuminen on päättynyt

 

55v

HRB-Sharks, Heinola

X-Ball, Lahti

Hooks, Helsinki

TT-Ilmastointi, Varkaus

Oulun Pallo -75, Oulu

Töölön Vesa, Helsinki

 

Otteluohjelma 55v

 

60v

Kiiku, Kiiminki

Köhniö United, Jyväskylä

Maks-91, Mikkeli

Töölön Vesa, Helsinki

Hurjat Ukot, Lahti

Aikapojat, Lappeenranta

Warkaus XO, Varkaus

 

Otteluohjelma 60v

 

65v

JalPa, Helsinki

Kiiku, Kiiminki

Köhniö United, Jyväskylä

Team Warkaus, Varkaus

Oulun Pallo -75, Oulu

Bewe, Helsinki

 

Otteluohjelma 65v

 

70v

Kiiku, Kiiminki

Hurjat Ukot, Lahti

Rajapapat, Imatra

Töölön Vesa, Helsinki

 

Otteluohjelma 70v

 

Majoitustarjous Jyväskylä

 

Ilmoittautumiset osoitteeseen:
janne.borgstrom(at)skrl.fi

Ilmoittautumiset päättyvät 3 viikkoa ennen turnausajankohtaa.
 


Lisätietoja:

Janne Borgström, 044-3272026, janne.borgstrom(at)skrl.fi