Työpaikkojen SM-turnaus 2012-13

18.- 19.1.2013, Holiday Club Saimaa, Rauha Lappeenranta

Kilpasarja

Joukkueet:
1.UPM Kaukas, Lappeenranta
2.Enerteam, Lappeenrannan Energia
3.DNA Kauppa
4. Koneen Kerho, Hyvinkää
sijat 5.-6.
Kaakkois-Suomen rajavartiosto, Imatra
Niemi Movers, Helsinki 

kilpa_kulta_upm_kaukas.jpg

Kulta UPM Kaukas

kilpa_hopea_enerteam_1.jpg

Hopea Enerteam

kilpa_pronssi_dna_kauppa.jpg

Pronssi Dna Kauppa

 

A-lohko kilpa

Onro Pv Pvm Klo Paikka Koti Vieras Tulos
35929 Pe 18.01.2013 19:30 HC Saimaa UPM Kaukas TT Enerteam TT 2-2
35930 Pe 18.01.2013 20:45 HC Saimaa Enerteam TT Koneen kerho TT 3-3
35931 Pe 18.01.2013 22:00 HC Saimaa Koneen kerho TT UPM Kaukas TT 1-2

B-lohko kilpa

Onro Pv Pvm Klo Paikka Koti Vieras Tulos
35932 Pe 18.01.2013 20:00 HC Saimaa Rajavartiosto TT DNA kauppa I 0-3
35933 Pe 18.01.2013 21:15 HC Saimaa DNA kauppa I Niemi Movers TT 4-0
35934 Pe 18.01.2013 22:30 HC Saimaa Niemi Movers TT Rajavartiosto TT 4-5

Playoff Kilpa

Onro Pv Pvm Klo Paikka Koti Vieras Tulos
35940 La 19.01.2013 11:30 HC Saimaa Enerteam TT Niemi Movers TT 7-3
35941 La 19.01.2013 12:00 HC Saimaa Rajavartiosto TT Koneen kerho TT 1-3
35942 La 19.01.2013 13:30 HC Saimaa UPM Kaukas TT Koneen kerho TT 5-4
35943 La 19.01.2013 14:45 HC Saimaa DNA kauppa I Enerteam TT 5-6 ja
35944 La 19.01.2013 16:00 HC Saimaa Koneen kerho TT DNA kauppa I 2-5
35945 La 19.01.2013 18:30 HC Saimaa UPM Kaukas TT Enerteam TT 7-4

 

Pistepörssi, jatko-ottelut
Sij Pelaaja Joukkue O M S P
1 KYLLIÄINEN AMI Enerteam TT 3 7 2 9
2 ESKELINEN TUOMAS Enerteam TT 3 5 3 8
3 PÖLÖNEN MIKKO Koneen kerho TT 3 6 1 7

 

Tulospalveluun

 

Harrastesarja

 

1.Titaanit (Sachtleben Pigments Oy) , Pori
2. Evälahti Oy, Imatra
3.Ovako, Imatra
4.Willimiehet, Lappeenranta
Sonoco, Kotka
Tieto Oyj, Imatra
Metsä Joutseno
Sanmina-SCI, Haukipudas
SOL, Helsinki
Lassila&Tikanoja, Lappeenranta

harraste_kultaTitaanit.jpg

Kulta Titaanit

Hopea Evälahti

harraste_pronssi_Ovako.jpg

Pronssi Ovako

 

A-lohko harraste

Onro Pv Pvm Klo Paikka Koti Vieras Tulos
35914 Pe 18.01.2013 17:00 HC Saimaa Metsä Joutseno TT Evälahti TT 3-4
35915 Pe 18.01.2013 18:15 HC Saimaa Willimiehet TT Sonoco Alcore TT 5-3
35916 Pe 18.01.2013 19:00 Imatra 2 SOL TT Metsä Joutseno TT 2-1
35917 Pe 18.01.2013 19:30 Imatra 2 Evälahti TT Willimiehet TT 1-5
35918 Pe 18.01.2013 20:15 Imatra 2 Sonoco Alcore TT SOL TT 0-3
35919 Pe 18.01.2013 20:45 Imatra 2 Metsä Joutseno TT Willimiehet TT 2-3
35920 Pe 18.01.2013 21:30 Imatra 2 SOL TT Evälahti TT 1-3
35921 Pe 18.01.2013 22:00 Imatra 2 Sonoco Alcore TT Metsä Joutseno TT 8-1
35946 La 19.01.2013 09:00 HC Saimaa Willimiehet TT SOL TT 8-0
35947 La 19.01.2013 09:30 HC Saimaa Evälahti TT Sonoco Alcore TT 5-1

  B-lohko harraste

Onro Pv Pvm Klo Paikka Koti Vieras Tulos
35922 Pe 18.01.2013 17:30 HC Saimaa Ovako TT Tieto TT 10-2
35923 Pe 18.01.2013 18:45 HC Saimaa Lassila&Tikanoja TT Titaanit 2-8
35924 Pe 18.01.2013 20:00 Imatra 1 Sanmina-SCI TT Ovako TT 0-6
35925 Pe 18.01.2013 20:30 Imatra 1 Tieto TT Lassila&Tikanoja TT 0-6
35926 Pe 18.01.2013 21:15 Imatra 1 Titaanit Sanmina-SCI TT 4-4
35927 Pe 18.01.2013 21:45 Imatra 1 Ovako TT Lassila&Tikanoja TT 4-3
35928 Pe 18.01.2013 22:30 Imatra 1 Tieto TT Titaanit 0-12
35935 Pe 18.01.2013 22:45 Imatra 2 Lassila&Tikanoja TT Sanmina-SCI TT 2-4
35948 La 19.01.2013 10:15 HC Saimaa Titaanit Ovako TT 1-3
35949 La 19.01.2013 10:45 HC Saimaa Sanmina-SCI TT Tieto TT 7-3

Playoff Harraste

Onro Pv Pvm Klo Paikka Koti Vieras Tulos
35936 La 19.01.2013 14:00 HC Saimaa Willimiehet TT Titaanit 2-3 ja
35937 La 19.01.2013 15:15 HC Saimaa Ovako TT Evälahti TT 0-3
35938 La 19.01.2013 16:30 HC Saimaa Willimiehet TT Ovako TT 2-3 ja
35939 La 19.01.2013 17:30 HC Saimaa Titaanit Evälahti TT 5-2

  

Pistepörssi, jatko-ottelut
Sij Pelaaja Joukkue O M S P
1 TASKU PETTERI Titaanit 2 2 3 5
2 PELTOMAA JUSSI Titaanit 2 2 2 4
3 RAHKONEN SAMI Titaanit 2 3 0 3
4 VAINIKKA MARKO Evälahti TT 2 2 1 3

 

Tulospalveluun

Tiedotteet kisoista: www.kaukalopallojaringette.com/uutisia.html  

Kiitos Joukkueille ja Etelä-karjalan Kaukalopallolle!