Työpaikkojen SM-turnaus 2011-2012
Varkaus 28-29.1.2012 

Sijoitukset kilpasarja:   

1. Ydinteam, Rauma
2. Titaanit (Sachtleben Pigments Oy) , Pori
3. Foster Wheeler, Varkaus
4. DNA Kauppa
 

Kulta Ydinteam

Hopea Titaanit

Pronssi Foster Wheeler

 

Otteluohjelma A-lohko

Onro Pv Pvm Klo Paikka Koti Vieras Tulos
32485 La 28.01.2012 12:15 Varkaus jäähalli Foster DNA kauppa I 5-4
32486 La 28.01.2012 12:50 Varkaus jäähalli Titaanit Ydinteam 4-4
32487 La 28.01.2012 13:40 Varkaus jäähalli Foster Titaanit 0-5
32488 La 28.01.2012 14:15 Varkaus jäähalli Ydinteam DNA kauppa I 3-3
32489 La 28.01.2012 15:05 Varkaus jäähalli Ydinteam Foster 9-1
32490 La 28.01.2012 15:40 Varkaus jäähalli DNA kauppa I Titaanit 0-3

 

Otteluohjelma Playoff

Onro Pv Pvm Klo Paikka Koti Vieras Tulos
Pronssi
32491
Su 29.01.2012 11:10 Varkaus Areena Foster DNA kauppa I 3-0
Finaali
32492
Su 29.01.2012 13:00 Varkaus Areena Titaanit Ydinteam 3-9

 

Pistepörssi jatko-ottelut Kilpasarja

Sij Pelaaja Joukkue O M S P
1 SIIVONEN JANNE Ydinteam 1 3 2 5
2 LEHTINEN MIKKO Ydinteam 1 3 1 4
3 RÄISÄNEN TOMI Foster 1 2 0 2

 

Sijoitukset harrastesarja:       

1. SOL, Helsinki
2. VR-Konepaja, Pieksämäki
3. Sonoco-Alcore, Kotka
4. Arla Ingman, Oulu
5. Tieto, Imatra
6. DNA Kauppa II
7. YIT, Kouvola

sol_m.jpg

Kulta SOL

vr_m.jpg

Hopea VR

sonoco_m.jpg

Pronssi Sonoco-Alcore

 

Otteluohjelma A-lohko

Onro Pv Pvm Klo Paikka Koti Vieras Tulos
32476 La 28.01.2012 10:00 Varkaus Areena VR Konepaja YIT 12-3
32477 La 28.01.2012 10:35 Varkaus Areena SOL Tieto 3-1
32478 La 28.01.2012 12:00 Varkaus Areena YIT SOL 3-10
32479 La 28.01.2012 12:50 Varkaus Areena Tieto VR Konepaja 6-4
32480 La 28.01.2012 14:15 Varkaus Areena YIT Tieto 3-9
32481 La 28.01.2012 15:40 Varkaus Areena SOL VR Konepaja 3-5

Otteluohjelma B-lohko

Onro Pv Pvm Klo Paikka Koti Vieras Tulos
32482 La 28.01.2012 11:25 Varkaus Areena Sonoco Alcore DNA Kauppa II 10-0
32483 La 28.01.2012 13:25 Varkaus Areena Arla Ingman Sonoco Alcore 2-7
32484 La 28.01.2012 14:50 Varkaus Areena DNA Kauppa II Arla Ingman 4-8

Otteluohjelma Playoff

Onro Pv Pvm Klo Paikka Koti Vieras Tulos
32493 Su 29.01.2012 08:55 Varkaus Areena VR Konepaja Arla Ingman 10-2
32494 Su 29.01.2012 09:15 Varkaus jäähalli YIT DNA Kauppa II 2-11
32495 Su 29.01.2012 09:30 Varkaus Areena Sonoco Alcore SOL 1-2
32496 Su 29.01.2012 09:50 Varkaus jäähalli YIT Tieto 1-7
Pronssi
32497
Su 29.01.2012 10:20 Varkaus Areena Arla Ingman Sonoco Alcore 4-10
32498 Su 29.01.2012 10:40 Varkaus jäähalli DNA Kauppa II Tieto 5-7
Finaali
32499
Su 29.01.2012 12:00 Varkaus Areena VR Konepaja SOL 2-3

 

Pistepörssi, jatko-ottelut harrastesarja

Sij Pelaaja Joukkue O M S P
1 KIVINIITTY VILLE DNA Kauppa II 2 7 1 8
2 TUUPAINEN SAMI Tieto 2 4 4 8
3 PÖPPÖNEN SIMO EERO JUHANI Tieto 2 6 0 6

 

Otteluohjelma: Työpaikkojen SM 11-12 turnausohjelma korj.xls

Tulospalveluun

 

Kiitos joukkueille ja turnauksen järjestäjälle Enson Pallolle!