Helsinki 9.4.2011 

A-JUNIORIT

Sijoitukset: 

1. Trio Juniorit (A)
2. Typs (A)
3. Lieksan Into (A)
4. Oulunkylän Ducks (A)

Enson Pallo (A)
Pantterit (A)

A-nuorten parhaaksi valittiin hyökkääjä Tomi Pennanen, Trio

Otteluohjelma A lohko

Onro Pv Pvm Klo Paikka Koti Vieras Tulos
29376 La 09.04.2011 08:35 Paloheinän jäähalli 2 Epa (A) Into (A) 4-7 (3-3)(1-4)
29377 La 09.04.2011 10:05 Paloheinän jäähalli 2 Trio (A) Into (A) 8-2 (2-2)(6-0)
29375 La 09.04.2011 12:45 Paloheinän jäähalli 2 Epa (A) Trio (A) 3-5 (3-3)(0-2)

 

Otteluohjelma B-lohko

Onro Pv Pvm Klo Paikka Koti Vieras Tulos
29415 La 09.04.2011 09:45 Paloheinän jäähalli 1 Oulunkylän Ducks (A) Pantterit (A) 4-2 (2-1)(2-1)
29413 La 09.04.2011 11:15 Paloheinän jäähalli 1 TyPs (A) Oulunkylän Ducks (A) 2-2 (1-0)(1-2)
29414 La 09.04.2011 12:45 Paloheinän jäähalli 1 Pantterit (A) TyPs (A) 1-4 (0-3)(1-1)

 

Otteluohjelma Playoff (A)

Puolivälierät
29432
La 09.04.2011 14:15 Paloheinän jäähalli 1 Into (A) Pantterit (A) 6-5 (3-3)(3-2)
29433 La 09.04.2011 14:15 Paloheinän jäähalli 2 Oulunkylän Ducks (A) Epa (A) 6-5 ja (2-3)(1-0)(3-2)
Välierät
29434
La 09.04.2011 15:45 Paloheinän jäähalli 1 Trio (A) Oulunkylän Ducks (A) 5-4 ja (1-1)(3-2)(1-1)
29435 La 09.04.2011 15:45 Paloheinän jäähalli 2 TyPs (A) Into (A) 5-3 (2-2)(3-1)
Finaali
29430
La 09.04.2011 17:15 Paloheinän jäähalli 1 Trio (A) TyPs (A) 8-5 (6-1)(2-4)
Pronssi
29431
La 09.04.2011 17:15 Paloheinän jäähalli 2 Into (A) Oulunkylän Ducks (A) 9-6 (4-3)(5-3)

 

Tulospalveluun

Pistepörssi, jatko-ottelut

Sij Pelaaja Joukkue O M S P
1 KÄRKI HENRI Into (A) 3 7 6 13
2 PERTTILÄ JUUSO TUOMAS Oulunkylän Ducks (A) 3 5 3 8
3 REITTU JANNE TAPIO Into (A) 3 2 6 8

 

Trio Juniorit (A) kulta

Typs (A) hopea

Lieksan Into (A) pronssi

 

C-JUNIORIT

Sijoitukset: 

1. RB-93 (C)
2. Enson pallo (C)
3. Bewe Hä (C)
4. Lieksan Into (C)

Pantteri (C)
Kuku-92 (C)
Bewe (C)

C-nuorten parhaaksi valittiin RB-93:n maalivahti Roope Tams.

Otteluohjelma A-lohko

Onro Pv Pvm Klo Paikka Koti Vieras Tulos
29373 La 09.04.2011 09:00 Paloheinän jäähalli 1 Epa (C) Bewe Hä C 2-2 (2-0)(0-2)
29372 La 09.04.2011 10:30 Paloheinän jäähalli 1 Bewe Hä C Kuku -92 (C) 7-0 (3-0)(4-0)
29374 La 09.04.2011 12:00 Paloheinän jäähalli 1 Kuku -92 (C) Epa (C) 0-8 (0-3)(0-5)

 

Otteluohjelma B-lohko

Onro Pv Pvm Klo Paikka Koti Vieras Tulos
29367 La 09.04.2011 08:00 Paloheinän jäähalli 2 Pantterit (C) Into (C) 2-6 (1-2)(1-4)
29371 La 09.04.2011 08:25 Paloheinän jäähalli 1 RB-93 (C) Bewe C 9-2 (5-1)(4-1)
29369 La 09.04.2011 09:30 Paloheinän jäähalli 2 Pantterit (C) Bewe C 6-3 (4-1)(2-2)
29368 La 09.04.2011 11:00 Paloheinän jäähalli 2 RB-93 (C) Into (C) 7-0 (2-0)(5-0)
29366 La 09.04.2011 13:30 Paloheinän jäähalli 2 Pantterit (C) RB-93 (C) 2-9 (2-3)(0-6)
29370 La 09.04.2011 13:30 Paloheinän jäähalli 1 Into (C) Bewe C 4-1 (2-0)(2-1)

 

Otteluohjelma Playoff (C)

Onro Pv Pvm Klo Paikka Koti Vieras Tulos
Puolivälierät
29383
La 09.04.2011 15:00 Paloheinän jäähalli 1 Bewe Hä C Pantterit (C) 5-2 (3-0)(2-2)
29384 La 09.04.2011 15:10 Paloheinän jäähalli 2 Into (C) Kuku -92 (C) 4-0 (4-0)(0-0)
Välierät
29386
La 09.04.2011 16:30 Paloheinän jäähalli 1 RB-93 (C) Bewe Hä C 3-0 (1-0)(2-0)
29385 La 09.04.2011 16:40 Paloheinän jäähalli 2 Epa (C) Into (C) 3-0 (2-0)(1-0)
Pronssi
29387
La 09.04.2011 18:15 Paloheinän jäähalli 2 Into (C) Bewe Hä C 2-7 (1-6)(1-1)
Finaali
29388
La 09.04.2011 18:20 Paloheinän jäähalli 1 RB-93 (C) Epa (C) 4-1 (1-0)(3-1)

 

Tulospalveluun

  Pistepörssi, jatko-ottelut

Sij Pelaaja Joukkue O M S P
1 MIKKOLA SANTERI Bewe Hä C 3 1 3 4
2 KILPINEN ANSU Into (C) 3 3 0 3
3 MERILÄINEN NIKO CRISTIAN Into (C) 3 2 1 3

 

RB-93 (C) kulta

Enson Pallo (C) hopea

Bewe Hä (C) pronssi

 

Otteluohjelma xls