Helsinki 2.-3.4.2011 

Sijoitukset:
1. Töölön Vesa
2. Aikapojat , Lappeenranta
3. Hurjat Ukot, Lahti
4. Oupa 75 

Kiiku, Kiiminki
PIPS, Pieksämäki
KaPa, Espoo

Lue lisää: www.kaukalopallo.fi/index.php

 


Kulta töölön Vesa 60

Hopea Aikapojat 60

Pronssi Hurjat Ukot 60

 

Otteluohjelma A-lohko

Onro Pv Pvm Klo Paikka Koti Vieras Tulos
29282 La 02.04.2011 11:40 Myllypuro 2 Kiiku 60 IKT Aikapojat 60 IKT 1-1 (1-0)(0-1)
29281 La 02.04.2011 12:30 Myllypuro 1 Kiiku 60 IKT Töölön Vesa 60 IKT 2-14 (0-8)(2-6)
29285 La 02.04.2011 14:20 Myllypuro 2 Aikapojat 60 IKT Kapa-Team 60 IKT 6-1 (6-0)(0-1)
29283 La 02.04.2011 15:45 Myllypuro 1 Töölön Vesa 60 IKT Aikapojat 60 IKT 2-4 (1-3)(1-1)
29284 La 02.04.2011 17:50 Myllypuro 1 Kiiku 60 IKT Kapa-Team 60 IKT 4-0 (2-0)(2-0)
29286 La 02.04.2011 19:45 Myllypuro 1 Töölön Vesa 60 IKT Kapa-Team 60 IKT 6-1 (0-0)(6-1)

 

Otteluohjelma B-lohko

Onro Pv Pvm Klo Paikka Koti Vieras Tulos
29289 La 02.04.2011 11:10 Myllypuro 1 PIPS 60 IKT Hurjat Ukot 60 IKT 1-5 (0-1)(1-4)
29288 La 02.04.2011 13:35 Myllypuro 2 Hurjat Ukot 60 IKT OuPa-75 60 IKT 3-5 (3-3)(0-2)
29287 La 02.04.2011 17:35 Myllypuro 2 OuPa-75 60 IKT PIPS 60 IKT 5-0 (3-0)(2-0)

 

Otteluohjelma Playoff

Onro Pv Pvm Klo Paikka Koti Vieras Tulos
29265 Su 03.04.2011 09:05 Myllypuro 1 Hurjat Ukot 60 IKT Kiiku 60 IKT 5-1
29264 Su 03.04.2011 09:50 Myllypuro 1 Töölön Vesa 60 IKT PIPS 60 IKT 11-1 (5-0)(6-0)
29266 Su 03.04.2011 10:25 Myllypuro 1 Aikapojat 60 IKT Hurjat Ukot 60 IKT 3-2 (2-1)(1-1)
29267 Su 03.04.2011 11:10 Myllypuro 1 OuPa-75 60 IKT Töölön Vesa 60 IKT 1-8 (0-4)(1-4)
29269 Su 03.04.2011 12:30 Myllypuro 1 OuPa-75 60 IKT Hurjat Ukot 60 IKT 2-3 ja (1-2)(1-1)
29268 Su 03.04.2011 13:30 Myllypuro 1 Aikapojat 60 IKT Töölön Vesa 60 IKT 6-15 (0-6)(6-9)

 

Tulospalveluun

Pistepörssi, jatko-ottelut

Sij Pelaaja Joukkue O M S P
1 HIIROS PENTTI Töölön Vesa 60 IKT 3 8 6 14
2 NEIRA TIMO JUHANI Töölön Vesa 60 IKT 3 3 7 10
3 LEPPÄ HENRY ERIK Töölön Vesa 60 IKT 3 7 2 9

 

Kiitos joukkueille ja Helsingin Kaukalopallolle