Lappeenranta 9.-10.4.2011 

Sijoitukset:
1. Nestorit
2. Aikapojat
3. Töölön Vesa
4. Kanukit Wham

5.X-Ball
6.Lavi
7.Bewe
8.Maks-91
9.Hannus

kulta Nestorit -50


hopea Aikapojat -50

pronssi Töölön Vesa -50

 

Otteluohjelma A-lohko

Onro Pv Pvm Klo Paikka Koti Vieras Tulos
29502 La 09.04.2011 09:30 Lappenranta KH Aikapojat 50 IKT MAKS-91 50 IKT 7-3
29505 La 09.04.2011 11:30 Lappenranta KH MAKS-91 50 IKT Nestorit 94 50 IKT 6-1
29508 La 09.04.2011 13:45 Lappenranta KH Nestorit 94 50 IKT Aikapojat 50 IKT 1-2

 

Otteluohjelma B-lohko

Onro Pv Pvm Klo Paikka Koti Vieras Tulos
29503 La 09.04.2011 10:05 Lappenranta KH LaVi 50 IKT Kanukit Wham -50 IKT 4-2
29506 La 09.04.2011 12:20 Lappenranta KH Kanukit Wham -50 IKT Bewe 50 IKT 3-3
29509 La 09.04.2011 14:20 Lappenranta KH Bewe 50 IKT LaVi 50 IKT 6-2

 

Otteluohjelma C-lohko

Onro Pv Pvm Klo Paikka Koti Vieras Tulos
29504 La 09.04.2011 10:55 Lappenranta KH X-Ball -50 IKT Töölön Vesa 50 IKT 3-3
29507 La 09.04.2011 12:55 Lappenranta KH Töölön Vesa 50 IKT Hannus 50 IKT 8-0
29510 La 09.04.2011 15:10 Lappenranta KH Hannus 50 IKT X-Ball -50 IKT 2-11

 

Otteluohjelma Playoff

Onro Pv Pvm Klo Paikka Koti Vieras Tulos
29511 La 09.04.2011 15:45 Lappenranta KH Nestorit 94 50 IKT Hannus 50 IKT 7-1
29512 La 09.04.2011 16:35 Lappenranta KH Aikapojat 50 IKT LaVi 50 IKT 4-2
29513 La 09.04.2011 17:25 Lappenranta KH Bewe 50 IKT Töölön Vesa 50 IKT 2-5
29514 La 09.04.2011 18:15 Lappenranta KH X-Ball -50 IKT Kanukit Wham -50 IKT 0-1
29515 La 09.04.2011 19:05 Lappenranta KH MAKS-91 50 IKT Nestorit 94 50 IKT 2-5
29516 Su 10.04.2011 10:45 Lappenranta KH Aikapojat 50 IKT Kanukit Wham -50 IKT 3-2
29517 Su 10.04.2011 11:45 Lappenranta KH Töölön Vesa 50 IKT Nestorit 94 50 IKT 2-3
29518 Su 10.04.2011 12:45 Lappenranta KH Kanukit Wham -50 IKT Töölön Vesa 50 IKT 3-9 (1-5)(2-4)
29519 Su 10.04.2011 13:45 Lappenranta KH Aikapojat 50 IKT Nestorit 94 50 IKT 3-5 (0-3)(3-2)

 

Tulospalveluun

 

  Pistepörssi, jatko-ottelut

Sij Pelaaja Joukkue O M S P
1 VAINIKAINEN MARKKU PEKKA Nestorit 94 50 IKT 4 4 5 9
2 LÄTTI KARI TAPANI Nestorit 94 50 IKT 4 6 1 7
3 KORHONEN ERKKI TAPANI Töölön Vesa 50 IKT 3 4 2 6

 

Kiitos joukkueille ja järjeställe Etelä Karjalan Kaukalopallolle.